Bestuur

Robert Valentine

Voorzitter

Robert Valentine is via Ron Paul in aanraking gekomen met het libertarisme en besloot in 2013 actief te worden bij de LP in Nederland. Als voorzitter richt hij zich voornamelijk op de portefeuilles permanente campagne, de lokale afdelingen en externe betrekkingen.
E-mail: r.valentine@stemlp.nl


Vacant

Penningmeester

Op dit moment zijn we op zoek naar een nieuwe penningmeester. Heb je interesse, mail naar bestuur@stemlp.nl
E-mail:

Arno Inen

Vice-secretaris en Commissaris Outreach (aspirant)

De LP wil in de samenleving staan. Politici doen graag alsof ze alles weten over hoe de samenleving moet worden gevormd. Het wordt hoog tijd dat politici gaan luisteren en gewoon beginnen met voor jouw vrijheid te vechten.
Graag wil de LP samen met jullie nieuwe antwoorden te bedenken op oude problemen. Als Vice-secretaris en Commissaris Outreach ben ik voor de LP eindverantwoordelijk voor nieuwe groepen te bereiken en het overzien van lokale en nationale events.

E-mail: a.inen@stemlp.nl

Stefan Gaillard

Vice-penningmeester en Commissaris fondsenwerving (aspirant)

 

E-mail: s.gaillard@stemlp.nl

Tom Wentzel

E-mail: t.wentzel@stemlp.nl

Karel Knispel

E-mail: k.knispel@stemlp.nl

Werk met ons mee aan een beter Nederland

Evenementen

Kik hier voor de evenementen.